Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nábytek Kika

Firma Kika byla založena již v roce 1973 v Rakousku a je čistě rodinným podnikem. Skupina Leiner/Kika je vedoucím představitelem na trhu s nábytkem v Rakousku a má své pobočky i v Maďarsku. V roce 2005 otevřela obchodní dům v Průhonicích.

Koncepce Kika je šitá na míru zákazníkům v České republice. Krásné bydlení a možnost výběru vlastního stylu za velice příznivé ceny.

Kika nabízí obrovský výběr nábytku – obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, jídelny a předsíně. Tato nabídka zahrnuje i cenově výhodný nábytek s možností okamžitého odvozu. Moderní design nábytku vytváří nové trendy v bydlení.

Kika poskytuje svým zákazníkům také bohatou nabídku zboží pro vybavení domácnosti. Od ložního prádla a bytového textilu přes nádobí, osvětlení a koberce, až po dekorativní bytové předměty.

V Kika kladou důraz na nabídku moderních, trendových a cenově dostupných produktů. Hlavním cílem jsou potřeby zákazníka a proto v Kika věnují svým zákazníkům velkou pozornost a poskytují jim kvalitní a odborné poradenství.

Proč nakupovat v KIKA?

  • prodej kvalitního nábytku s dlouholetou tradicí v Rakousku, na našem trhu
  • expresní doručení nábytku k zákazníkovi
  • KIKA – to jsou super ceny
  • aktuální novinky a nabídka cenově zajímavého zboží v KIKA novinách

Nejnovější trendy ukazují, že bydlení zaujímá v žebříčku hodnot stále významnější místo. Vstup společnosti Kika na český trh zvýšil konkurenční boj prodejců nábytku, kde vedoucí pozice zatím zaujímají společnosti IKEA a SCONTO nábytek. Doufejme, že tento konkurenční boj bude přínosem pro zákazníky.